Yükleniyor...

BİZ KİMİZ ?

Yaratıcı ve tutkulu yaklaşımımız ile paydaşlarımız için çağa uygun, hızlı, sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı olarak, 2006 yılından bu yana iş ortaklarımıza, halkla ilişkiler odaklı stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor, entegre iletişim çözümleri sunuyor ve çok yönlü bakış açısıyla yaptığımız her işe artı değer katma mottosuyla hareket ediyoruz.

Özverili, dinamik ve iletişim trendlerini takip eden ekibimizle, iş ortaklarımıza; marka yönetimi, kurumsal iletişim, medya iletişimi, liderlik iletişimi, krizi yönetimi gibi alanlarda hizmet veriyor, aynı zamanda markalarımızın rehberi oluyoruz.

Yaratıcı ve tutkulu yaklaşımımız ile paydaşlarımız için çağa uygun, hızlı, sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Essance İstanbul çatısı altında, markalarımıza yol haritaları çiziyor ve iletişimin tüm araçlarını kullanarak çalışmalarımızı 360 derece olarak kurguluyoruz.

Essance İstanbul olarak; iş ortaklarımızı iletişim hedeflerine ulaştıracak yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunma, ulusal ve uluslararası platformlarda iş ortaklarımız ve toplum için katma değer yaratacak iletişim faaliyetleri gerçekleştirme, kurum ve kuruluşların ekibinin bir parçası gibi çalışarak güvenilir bir çözüm ortağı olma felsefesini benimsiyoruz.

BİZE ULAŞIN

Ürün ve hizmetlerimizi gerçekleştirebilmemiz için görüş ve önerileriniz bizim için son derece önemli.

TELEFON

(0212) 282 40 85

ADRES

Levent Mah. Sülün Sk. No: 18 Levent / Beşiktaş / İSTANBUL

EMAIL

ask@essance-istanbul.com